سفرهای علمی

ارمنستان

تجربه ای متفاوت از معماری و عکاسی در ارمنستان

مجتمع آموزشی بشارت علم افتخار  ان را دارد که با همکاری هلدینگ اموزشی کاسپین با نگاه نوین به آموزش وبا اعتقاد به  ارزش سرمایه گذاری روی مهارت های فردی مجری سفرهای علمی در کنار شما دوستان و علاقمندان رشته های مختلف به خصوص معماری ، هنر و عکاسی باشد.

سفر لازمه معماریست و برای کسب آن باید طول تاریخ و عرض جغرافیا را طی نمود. سفر به فرهنگهای مختلف و بازدید از معماری ناشی از آن فرهنگ تجربه موثری در رشته معماری دارد و لمس کیفیت هر فضا با حضور در ان فضا به خوبی حاصل میشود .

ارمنستان با توجه به سابقه تاریخی و معماری غنی ، این فرصت را به خوبی در اختیار ما قرار میدهد. همراهی با اساتید در طول سفر و در بازدید از اماکن تاریخی و معماری ارمنستان باعث میشود تا درک کامل و درستی از سبک معماری ارمنستان داشته باشیم و این بازدید و هم اندیشی رو توی طزاحی هامون بکار ببریم .

در کنار تعامل سازنده با دانشگاه و دانشجویان ارمنستان، بازدید از دانشگاه و آثار برتر دانشجویان ، ورک شاپ معماری در دانشگاه معماری و شهرسازی ایروان با اساتید کروکی و عکاسی نیز همراه و از تعالیم آنها بهره میبریم.

مکان های دیدنی

نمونه گواهی نامه دانشگاه ایروان

نمونه گواهی نامه دانشگاه ایروان

آموزش های حین سفر

لورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کندلورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد استلورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کندلورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کندلورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کندلورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کندکندلورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کندلورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کندلورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کندلورم ايپسوم يک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند

معرفی اساتید و دوره ها


آموزشگاه بشارت علم

سفرهای علمی بشارت علم

سفرهای علمی ارمنستان بشارت علم