آموزشگاه بشارت علم

 

مرکز آموزش بشارت علم یک مرکز آموزشی خصوصی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد که با شماره ی مجوز 2208/13-5 بیش از 10 سالل است که با دارا بودن کادری جامع از اساتید صنعت و مدرسان دانشگاه با سابقه بالای 2000 ساعت اموزش مفتخر به ارائه ی خدمات آموزشی تخصصی به هموطنان گرامی را دارد .

لینک تایید مرکز آموزش بشارت علم در پرتال سازمان فنی حرفه ای

 تمامی دوره هایی که در آموزشگاه بشارت علم برگزار میشوند مورد تایید وزارت کار بوده و مدارک معتبری مورد تایید سازمان جهانی کار به فارغ التحصیلان دوره ها اعطا می گردد ، تمامی مدارک دریافتی دارای ارزش و اعتبار جهانی بوده و قابلیت ترجمه رسمی دارند .

تمامی دانشجویان بعد از پایان دوره کار میتوانند مزایایی مانند اعطای وام خود اشتغال، امتیازجهت مهاجرت و اعزام نیروی کار به خارج،  اولویت و امکان جذب سریعتر در بازار کار، ارتقا شغلی و تبدیل آن به 2تا  8سال سابقه کاری، تبدیل به واحدهای مورد تایید اموزش پرورش و ادامه تحصیل را مورد استفاده قرار دهند .

 مرکز آموزش بشارت علم با برخورداری از زیر ساخت های به روز، فرآیند ثبت نام تمامی دوره ها را به صورت آنلاین انجام داده و در آینده امکان گذراندن دوره ها به صورت مجازی را محیا میکند .

 مزایای مرکز آموزش بشارت علم برای دانشجویان :

خدمات رایگان مشاوره | قیمت مناسب خدمات با خلق ارزش و صرفه جویی در زمان و هزینه | دوره های باز اموزیی رایگان طی یکسال بعد از اتمام دوره | ارائه  مقالات ارزشمند | استفاده از دوره های رایگان برای دانشپذیران ممتاز